79% OFF

תוכנת הVPN לטלגרם – iTop: בטלו את חסימת הטלגרם בכל העולם

על מנת לשמור על שיחות הטלגרם שלכם מוגנות, תצטרכו את תוכנת ה-VPN הטובה ביותר לטלגרם. המשיכו לקרוא את הכתבה הזו כדי ללמוד כיצד לבטל את החסימה מטלגרם באמצעות iTop VPN.

כאחת מאפליקציות המסרים המיידים הפופולריות בעולם, הרבה אנשים אימצו את טלגרם בגלל התכונות הייחודיות שלו. לדוגמה, האפשרות לשתף ולכווץ קבצים, או שיחות סודיות עם טיימר השמדה עצמית שמקשות על האקרים לפרוץ אליהן בכל דרך שהיא, וכדומה.

בעוד שטלגרם אומצה על ידי משתמשים שמעוניינים לשמור על ההודעות מוצפנות ובטוחות, האפליקציה לא מתקבלת בברכה וחסומה בכמה מדינות בעולם כמו איראן, רוסיה, סין והודו.

למזלכם, תמיד תוכלו לפנות לשימוש בתוכנת VPN לטלגרם על מנת לגשת לאפליקציה גם במדינות שחוסמות אותה. באמצעות פרוקסי VPN טלגרם, תוכלו לעקוף בהצלחה את המגבלות ולהסתיר את המיקום שלכם עם השרתים של ה-VPN. לדוגמה, משתשמים מרוסיה שרוצים להופיע כמחוברים מארה"ב, שבה טלגרם אינה חסומה.

בטלו את חסימת טלגרם באמצעות VPN לטלגרם.jpg

בין אם אתם מתכוונים לעקוף את המגבלות או לשמור על התקשורת שלכם בטלגרם חסויה, תוכנת VPN לטלגרם היא בדיוק מה שאתם צריכים. אם זה מה שאתם מחפשים, המשיכו לקרוא את הכתבה הזאת על מנת לגלות מהי תוכנת ה-VPN הטובה ביותר – iTop VPN לטלגרם.


iTop VPN היא תוכנת VPN חינמית לטלגרם שאין הרבה כמוה, אשר יכולה לעזור למשתמשים לעקוף בהצלחה את חסימות המדינות השונות ולגשת לטלגרם בקלות. באמצעות iTop, תוכלו לשמור על שיחות הטלגרם שלכם חסויות על ידי הסתרת כתובת ה-IP שלכם בעזרת השרתים המפוזרים בכל העולם. תכונות האבטחה המתקדמות של iTop יכולות להגן ביעילות על הפרטיות והאבטחה שלכם בזמן השימוש בטלגרם ממעקב של האקרים ושל הרשויות השונות.להלן כמה מאפייני מפתח ויתרונות שניתן להשיג על ידי שימוש ב- iTop VPN לטלגרם.

1. שרת VPN מותאם לטלגרם

עם iTop VPN, תוכלו לגשת לטלגרם באזורים חסומים עם שרת ה-VPN המותאם לטלגרם. שרת ה-VPN המותאם לטלגרם יכול לעקוף את החסימה ולהגן על הפעילויות שלכם בטלגרם באמצעות קידוד והצפנה ברמה צבאית. בנוסף, השרת יכול לייעל את החיבור, דבר המאפשר לכם לשתף קבצים וסרטונים בטלגרם מהר יותר ובקלות.

2. תקופת ניסיון חינם

שלא כמו שאר תוכנות ה-VPN, iTop VPN לטלגרם מציע שירות VPN חינמי אמיתי במידה ועדיין לא גיבשתם החלטה. באמצעות הפרוקסי של ארה"ב של תקופת הניסיון החינמית תוכלו ליהנות מגלישת נתונים בלתי מוגבלת בכל יום וללא הגבלת מהירות, טוב יותר מאשר תוכנות אחרות. בנוסף, חבילת הנתונים היומית מתאפסת בכל יום, משמע שתוכלו ליהנות מעד כ-GB21 של נתונים בכל חודש! זה אולי לא נשמע הרבה, אבל זה די מספק בשביל שימוש בטלגרם.

3. רוחב פס בלתי מוגבל

לרוב תוכנות ה-VPN יש מגבלות ברגע שעוברים הגבלות נתונים מסויימות, אבל עם iTop, לא תצטרכו לדאוג בנוגע לשימוש בנתונים, היות ואין מגבלה ותוכלו ליהנות מחיבורים מהירים כל הזמן! זה דבר מעולה עבור צפייה ישירה, הורדה, וגיימינג, פעילויות שדורשות רשת מעולה. אם אתם צריכים להשתמש בטלגרם לשיתוף קבצים גדולים, אז iTop היא הבחירה מספר 1 שלכם להקל על החיים שלכם.

4. קידוד והצפנה ברמה צבאית

תוכנת VPN יכולה לעזור לכם להתחבר לאינטרנט באמצעות כתובת ה-IP של השרת במקום זו שלכם, משמע שהפעילויות שלכם ברשת יעברו דרך צינור מאובטח שבסופו של דבר מגן על הפרטיות והאבטחה שלכם. עם iTop VPN לטלגרם, ההצפנה ברמה הצבאית אפילו מגבירה את רמת האבטחה, אשר יכול להגן על השיחות שלכם בטלגרם טוב יותר מחשיפה לרשויות או להאקרים.

5. שרתי פרוקסי גלובליים

מאבוזר ב-1800+ שרתים גלובליים, iTop היא תוכנת ה-VPN הטובה ביותר לטלגרם כיום. ללא תלות באזור שלכם, שרתי הפרוקסי הגלובליים של iTop ידאגו לכם! באמצעות iTop VPN ניתן לבקר בכל אתר או לצפות בתוכן ב-Netflix שלא ניתן לגשת אליו באזור שלכם. המקומות הפופולריים ברחבי העולם מאפשרים לכם לבחור את השרת הקרוב ביותר על מנת לייעל את החיבור. בלי עוד הגבלות על הטלגרם, תיהנו מאפשרויות בלתי מוגבלות של מיקום עם כיסוי השרתים הגלובלי של iTop!

6. מתג כיבוי

iTop VPN גם כן מאובזרת במתג כיבוי. לאנשים שאינם בקיאים במונחים טכנולוגיים, הנה משמעות הדבר- תחשבו על מתג הכיבוי כאמצעי מתקדם להגנה. תכונה זו מנטרת את חיבור האינטרנט שלכם, וברגע שהחיבור פוסק, מתג הכיבוי יחסום כל תעבורת אינטרנט על מנת לשמור על המידע שלכם חסוי עד שהרשת חוזרת לעבוד. במקרה זה, המידע שלכם תמיד מאובטח ולעולם לא תחשפו את כתובת ה-IP האמיתית שלכם או פרטים אישיים. מתג כיבוי זה דבר מושלם למשתמשים שרוצים לשמור על השיחות שלהם מגורמים זרים.

7. תמיכה 24/7

ישנן הרבה תוכנות VPN, אבל מעטות מהן יכולות להבטיח את שירות הלקוחות הטוב ביותר. כאשר ה-VPN שלכם לא עובד, חשוב שיהיה מישהו שיוכל לעזור לכם לתקן את הבעיה. עם iTop, תמיכה 24/7 זה לא בעיה בכלל. המומחים הטכניים יטפלו בכל השאלות והתקלות באופן מיידי ברגע שתיצרו איתם קשר. דבר זה חשוב מאוד ל-VPN לטלגרם, שכן משתמשים מאזורים שונים צריכים עזרה בזמנים שונים במשך היום.


עכשיו כשראיתם מה iTop יכולה לעשות, אתם מעוניינים להשתמש בה לזמן הכיף שלכם בטלגרם? iTop VPN היא תוכנת ה-VPN החינמית הטובה ביותר ל-Windows 10 ול-Windows 7. ניתן להוריד את התוכנה מהאתר הרשמי.

למשתמשי Windows, עקבו אחר השלבים מטה על מנת לראות כיצד להסיר את חסימת הטלגרם בשלבים פשוטים באמצעות iTop VPN לטלגרם. 

שלב 1: הורידו חינם את iTop VPN ל-Windows והתקינו אותה על המחשב שלכם.


שלב 2: לחצו על "Social Servers" בתפריט הראשי, ובחרו בשרת ה-"Telegram" במסך הבא.

בטלו את חסימת הטלגרם עם iTop VPN לטלגרם ל-Windows.jpg

שלב 3: לחצו על הכפתור האדום "Connect" על מנת להתחבר ל-VPN לטלגרם.

אם אתם מעדיפים להשתמש באייפון שלכם, ל- iTop VPNהחינמית יש גרסה זמינה ל-iOS. פשוט עקבו אחר השלבים מטה כדי ללמוד כיצד לבטל את חסימת הטלגרם באמצעות iTop VPN ל-iOS.

שלב 1: הורידו חינם את iTop VPN ל-iOS מה-App Store, והתקינו אותה על האייפון שלכם.


שלב 2: לחצו על "Social Servers" בתפריט הראשי.

 בטלו את חסימת טלגרם עם iTop VPN לטלגרם ב-iOS, בחרו ב-Telegram Servers.jpg שלב 3: בחרו בשרת ה-"Telegram" במסך הבא. לחצו על "Connect" במסך הראשי.

בטלו את חסימת טלגרם עם iTop VPN לטלגרם ב-iOS, בחרו ב-Telegram.jpg

למשתמשי אנדרואיד, תוכלו להסתכל על השלבים מטה על מנת לבטל את חסימת הטלגרם עם iTop VPN לטלגרם.

שלב 1: הורידו חינם את iTop VPN ל-iOS מה-Google Play, והתקינו אותה על מכשיר האנדרואיד שלכם.


שלב 2: לחצו על "Social Servers" בתפריט הראשי, ובחרו בשרת ה-"Telegram".

בטלו את חסימת טלגרם עם iTop VPN לטלגרם ב-Android.jpg

שלב 3: חזרו למסך הראשי ולחצו על כפתור ה-"Connect" על מנת להתחבר ל-VPN לטלגרם.

 

סיכום


ישנן אינספור תוכנות VPN, אך מעטות מהן נועזות מספיק להציע את השירותים שמציעה iTop. עם iTop VPN תוכלו להנות מקידוד חיבור ברמה צבאית. היום זוהי תוכנת ה-VPN לטלגרם הטובה ביותר שיכולה לשמור על שיחות הטלגרם שלכם חשאיות עם חיבור מהיר. עם iTop תוכלו לקבל את אותה איכות השירות כמו של מתחרים גדולים אחרים, ואפילו טוב יותר!

למה אתם מחכים? נסו את iTop VPN וצאו למסע עם טלגרם עוד היום. אם אתם עדיין לא בטוחים, נסו את תקופת הניסיון החינמית והתחברו לטלגרם שלכם.


Related Articles for Reference