79% OFF

היכן ניתן לצפות בעונה 5 של ריק ומורטי חינם באזור שלכם

עונה 5 של ריק ומורטי הגיעה ל-Adult Swim. בואו לדעת היכן ניתן לצפות בעונה 5 של ריק ומורטי וכיצד ניתן לצפות בה באזור שלכם.

 ב-20 ביוני 2021 עלתה לאוויר העונה החמישית והמיוחלת של ריק ומורטי ב-Adult Swim. זוהי אחת התוכניות המצחיקות ביותר בטלוויזיה כרגע אשר זוכה לשבחי הביקורת מאז העונה הראשונה שלה, שיצאה ב-2 בדצמבר 2013. סדרה זו היא סדרת מדע בדיוני וסיטקום מקורית מאת ג'סטין רוילנד ודן הרמון, העוקבת אחר הרפתקאותיו הבין-מימדיות של מדען מטורף וציני, ריק, ונכדו החביב אך הלחוץ מורטי. 

הכין לצפות בריק ומורטי עונה 5.png

ארבע העונות הראשונות סבבו סביב משפחת סמית', המורכבת מההורים ג'רי ובת', ילדיהם סאמר ומורטי, וריק, אביה של בת'. לרוב הדמויות נוסעות לכוכבי לכת ומימדים אחרים דרך פורטלים ובאמצעות המכונית המעופפת של ריק. בעונה החמישית, הם יבקרו בממדים שונים וייפגשו עם יצורים חדשים ומוזרים. אילו דברים מעניינים יקרו, והיכן ניתן לצפות בעונה 5 של ריק ומורטי והפרק האחרון שלה? המשיכו לקרוא כדי לגלות.

לאחר שעונה 4 של ריק ומורטי הסתיימה ב-31 במאי 2020, Adult Swim הכריזה רשמית על עונה 5 של ריק ומורטי ביולי 2020. לאחר מכן הטריילר הראשון של עונה 5 של ריק ומורטי יצא במרץ 2021, המראה שריק ומורטי יפגוש את אויבו המר של ריק, מר נימבוס, מתנקש חייזרי ומלך האוקיינוס. 

Adult Swim צפייה בעונה 5 של ריק ומורטי פרק חדש.png

·        בהסתמך על הסגנון הכאוטי בהתחלה, הפרק הראשון והשלישי מתמקדים בחיי האהבה של מורטי עם דמות הדומה לקפטן פלאנט בשם פלטינה. אבל פלטינ הורגת ללא רחמים את כל מי שיאיים על הפלנטה, דבר שמורטי לא יכול היה לעמוד בו ולכן בחר להיפרד. הדייטים והפרידה שלהם גורמים למורטי לעבור ממערכת יחסים לוהטת לסבל.

·        במקביל, ריק גם נאבק בבעיות ממשיות ומנטליות. ריק וסאמר עוברים בין שלוש אפוקליפסות בעולמות שונים ומתרפקים על פנטזיות נהנתניות במסיבה של כל כוכב הלכת בו הם מבקרים. 

צפייה בעונה 5 של ריק ומורטי – סאמר וריק.png

כפי שניתן לראות מפרקים ששודרו, ציניות היא עדיין הנושא המרכזי כרגע. אמנם, פרק חדש ישודר ביום ראשון הקרוב ב-Adult Swim. האם ריק ימשיך להתמכר לטירוף, וחיי האהבה של מורטי יקבלו תפנית? המשיכו לצפות.


השאלות השכיחות ביותר על עונת 5 של ריק ומורטי על ידי מעריציה ברחבי העולם אמורות להיות 'היכן אוכל לצפות בעונה 5 של ריק ומורטי?', ו'האם ריק ומורטי משודר בנטפליקס, הולו ו-HBO או פלטפורמות סטרימינג אחרות ומתי?'. אז הנה מדריך לצפייה בריק ומורטי ותאריכי יציאה של עונה 5 של ריק ומורטי:

1 . Adult Swim (ארה"ב) – חדש ביותר, רשמי, טוב ביותר

בנוגע לצפייה בעונה 5 של ריק ומורטי, Adult Swim עולה בראש ובראשונה כאשר נשאלת השאלה. ואכן, מקבץ תכניות הלילה של Cartoon Network הנקרא בשם Adult Swim הוא המקום הטוב ביותר לצפות בריק ומורטי עם מנוי לכבלים, כיוון שהסיטקום הופק עבור מקבץ התכניות הזה ושם ניתן למצוא כל מידע רשמי וטריילרים שונים. מאז הופעת הבכורה שלה ב-20 ביוני, פרק חדש של עונה 5 של ריק ומורטי ישודר ב-Adult Swim בכל יום ראשון בשעה 23:00 EST, בעוד שפלטפורמות סטרימינג אחרות ישדרו את הפרק החדש רק לאחר מכן. אז אם אתם לא יכולים לחכות לצפות בעלילה החדשה כל שבוע, אז צפו שם. בנוסף, Adult Swim מפרסמים לפעמים גם חדשות על פרקים בטוויטר, עקבו אחריהם לעדכונים! 

צפייה בריק ומורטי ב-Adult Swim.png

2. נטפליקס (אוסטרליה, הודו, הולנד...)

האם עונה 5 של ריק ומורטי נמצאת בנטפליקס? כיצד ניתן לצפות בעונה 5 של ריק ומורטי בנטפליקס? ובכן, זה משתנה בהתאם לאזור המגורים שלכם. בארה"ב ובקנדה הסדרה אינה זמינה בנטפליקס, אך במדינות מסוימות מחוץ לארה"ב ניתן לצפות בה בנטפליקס, כגון אוסטרליה, הודו, הולנד ועוד. וניתן לצפות בהודו בכל פרק חדש בכל יום שני, רק יום לאחר שידור הבכורה שלו ב-Adult Swim.

על צופים בנטפליקס בבריטניה לחכות עד סיום שידורי העונה ב-Adult Swim בתאריך מאוחר יותר.

3. E4 (בריטניה)

ערוץ 4 בבריטניה ישדר פרקים חדשים יממה לאחר שידורם ב-Adult Swim בארה"ב, כדי לפצות על השידור המאוחר בנטפליקס בריטניה.

4. הולו ו-HBO Max

ריק ומורטי עונה 5 עדיין לא נמצאת בהולו ו-HBO Max, ורק לאחר שכל הפרקים ישודרו שירותי סטרימינג אלו יקבלו את התכנית. בהסתמך על ארבע העונות האחרונות זה ייקח בערך שישה או שבעה חודשים. אבל החדשות הטובות הן שכל ארבע העונות של ריק ומורטי נמצאות כעת בהולו ו-HBO Max, כך שבינתיים 

ניתן לצפות בהן.

טיפ

הפרק הראשון זמין לצפייה בחינם ב-YouTube.

בינתיים לאחר שידור הבכורה, ריק ומורטי עדיין לא נמצאת בהרבה פלטפורמות. ובמקומות המעטים האלה בהם משודרת עונה 5 של ריק ומורטי, בין אם פלטפורמת סטרימינג כמו נטפליקס או הטלוויזיה בארה"ב או בבריטניה, יש מגבלות אזוריות. זה מוביל לכך שאם אתם בארצות הברית וכבר נרשמתם לנטפליקס, או שאתם מחוץ לארה"ב אך רוצים לראות את הפרקים האחרונים ב-Adult Swim בבכורה בכל יום ראשון, יש צורך להתיר את המגבלות הגיאוגרפיות, כלומר לשנות את המיקום שלך.

על מנת לעשות זאת, עליכם להתקין תוכנת VPN על מנת לצפות בריק ומורטי מכל מקום. שימוש ב-VPN והתחברות לשרת במדינה אחרת מאפשר לכם לשנות את ה-IP שלכם למדינה ולמיקום המתאימים. לאחר שהתבצע הזיהוי והאישור באופן אוטומטי על ידי Adult Swim או נטפליקס, תוכלו לצפות בעונה 5 של ריק ומורטי באינטרנט מכל מקום.

כדי להסיר את המכשול האחרון ולקחת בחשבון את עלות ההרשמה לערוץ, מאמר זה ממליץ לכם על תוכנת ה-VPN הבטוחה ביותר, iTop VPN. iTop VPN היא תוכנת VPN חינמית קבועה עם יותר מ-1800 שרתים המופצים באופן דינאמי במעל למאה מיקומים. והיא לא רק מבטיחה את איכות הרשת, אלא גם שמה דגש על בטיחות המשתמשים. 

למה iTop VPN בולטת מעל השאר:

• שרתי סטרימינג יייעודיים: נטפליקס, HBO, הולו ועוד.

• מהירות ורוחב פס ללא הגבלה. וודאו שיהיה לכם חיבור מהיר, יציבות רשת ומהירות טעינה מיטביים.

• חיבור של עד ל-5 מכשירים בו זמנית.

• ניקוי עקבות דפדפן, היסטוריה ומידע על פרטיות.

• חסימת פרסומות באתרים.

• אין צורך בהרשמה וכניסה, אין חיבור לרשתות חברתיות וללא הזנת פרטי האשראי.

• חיזוק אבטחה ואי רישום על מנת לשמור על פרטיות המשתמשים.

• מתג כיבוי כדי להגן על פרטיות הגלישה שלכם.

כיצד לצפות בריק ומורטי בנפטליקס או ב-Adult Swim באמצעות VPN?

שלב 1: הורידו את אפליקציית iTop VPN למכשיר שלכם ועקבו אחר הוראות ההתקנה.


שלב 2: בחרו:

·        שרת נטפליקס VPN לצפייה בעונה 5 של ריק ומורטי מחוץ לארה"ב.

·        שרת VPN מארה"ב (US) לצפייה בריק ומורטי ב-Adult Swim. (מומלץ)

·        שרת VPN בריטי (UK) לצפייה בריק ומורטי בערוץ 4 (Channel 4) בבריטניה.

שלב 3: לחצו על התחברות (Connect) על מנת להתחבר לשרת ה-VPN ואז תוכלו לצפות בפרקי העונה החמישית של ריק ומורטי ב-Adult Swim או נטפליקס אונליין בחינם. 

איך לצפות בריק ומורטי באמצעות VPN לנטפליקס.png

שימו לב: למרות ש-iTop VPN יתאים פרוטוקולים ומיקומי שרתים באופן חכמים, אתם מוזמנים לבחור בעצמכם. חיבור UDP מומלץ לצורך צפייה בסטרימינג.

סיכום

מאמר זה מפרט את כל אפשרויות הגישה לצפייה בעונה 5 של ריק ומורטי כרגע ובזמן היציאה, ומתי עונה 5 של ריק ומורטי תעלה ב-HBO, נטפליקס והולו. כמובן, המקום הטוב ביותר לצפות בריק ומורטי הוא ב-Adult Swim בכורה הרשמי. אבל היכן ניתן לצפות בעונה 5 של ריק ומורטי כשאתה מחוץ לארה"ב או איך לצפות בריק ומורטי בנטפליקס באמצעות VPN? iTop VPN היא תוכנת ה-VPN המומלצת ביותר, היא חינמית לחלוטין ל-Windows ולסמארטפון על מנת שתוכלו לצפות בכל מקום במהירות מהירה.

הורידו והתחברו עכשיו לכל שרת ב-iTop VPN ולא תפסידו את הפרקים החדשים והמסקרנים!

 


Related Articles for Reference