79% OFF

האם VPN זה בטוח? ה-VPN הבטוח ביותר שאתם צריכים לבחור בשנת 2021

אחת השאלות הנפוצות ביותר ב-2021 היא "האם VPN זה בטוח?". מדריך זה יכסה את שאלה זו וגם ימליץ על שירות ה-VPN המאובטח ובטוח הטוב ביותר.

"האם VPN זה בטוח?" היא אחת השאלות הנפוצות ביותר שתיתקלו בהן. אנשים רבים כל הזמן אומרים שהם לא בטוחים. אולם, מהי התשובה האמיתית? נגלה אותה כאן. אל דאגה, מאמר זה לא יענה בפשטות אלא יאפשר לכם לראות את ההסבר ההגיוני לזה אשר יתן לכם מושג ברור לגביו.
לפני שתתחילו לשאול משהו, אין לכם מה לדאוג כאן. מאמר זה ייתן לכם מדריך מעמיק שיכסה את כל ההיבטים שאולי אתם תוהים לגביהם. אתם תדעו אם VPN זה בטוח או לא. גורמים מסוימים יחליטו אם בטוח להשתמש ב-VPN או לא. מאמר זה יצלול אל אותם גורמים כדי לקבל את התשובה המדויקת לגביו. אז, בלי שום הקדמה נוספת, בואו ניכנס לנושא ונגלה את התשובה לשאלתכם.

VPN בטוח.png

האם שימוש ב-VPN זה בטוח? זוהי אחת השאלות הגדולות ביותר שיש לכם לפני השימוש ב-VPN. אז בואו נתחיל. לפני שנגיע לנקודה, בואו נראה כיצד VPN פועל. 

כאשר אתם מחברים את ה-VPN, הוא יחבר את ה-IP של האינטרנט שלכם לשרת הפרטי שלו. אם ל- VPN יש את השרת בארה"ב, המיקום שלכם ישתנה לארה"ב. המשמעות היא שגם כתובת ה-IP שלכם תשתנה, אף אחד לא יוכל למצוא את ה-IP האמיתי שלכם. 

כאן מגיע הטוויסט. אם אתה מבקר באתרים, יש סיכוי שהנתונים שלך יהיו נגישים על ידי אחרים אפילו ההאקרים, שמטרתם לגנוב מידע פרטי ולמכור אותם כדי להשיג רווחים. כדי לפתור בעיה זו, דרך יעילה היא שימוש ב- VPN שיכול להסתיר את כתובת ה- IP שלך ולהצפין את הנתונים שלך. אם הנתונים מוצפנים, המידע הפרטי שלך יהיה מוגן בו זמנית. חוץ מזה, הטכנולוגיה המתפתחת של VPN בוגרת יותר ויותר, מפתחי VPN מנסים כמיטב יכולתם לשקול היטב כדי להפוך VPN לבטוח, למעשה, VPN זה בטוח לשימוש בימינו. ישנו VPN אחד הנקרא iTop VPN, שהוא אחד ה-VPN הבטוחים ביותר עם הגנת פרטיות ברמה גבוהה. כמו כן, iTop VPN הוא VPN חינמי, אינכם צריך לשלם עליו כסף, ולאחר מכן תוכלו להשתמש בו כדי לגשת לאינטרנט, יציב, מהיר ובטוח.

למעט התכונות שהוזכרו לעיל לגבי iTop VPN,  iTop VPN הוא גם ה-VPN החינם הטוב ביותר לווינדוס, אנדרואיד, ו-iOS בלי שום ספק. הוא נהיה יותר ויותר פופולרי מאז שיצא. משתמשים רבים נותנים ביקורות גבוהות לאחר שימושם ב-iTop VPN. המאפיין האטרקטיבי ביותר של iTop VPN הוא השירות החינמי והבטוח שלו, מה שאומר שהוא לא דורש את הכסף שלכם, אתם יכולים להשתמש ב- iTop VPN באופן חופשי ללא הגבלת גישה לאינטרנט, מערכת ההגנה הפרטית ברמה הגבוהה שלה יכולה להגן על כל הגלישה שלכם מדליפת נתונים.פונקציית VPN Kill Switch יכולה להגן על הנתונים שלכם בזמן שה-VPN אינו מחובר, המכשיר שלכם ינותק מהאינטרנט באופן אוטומטי. בהתחשב בצרכי המשתמשים, iTop VPN מאפשרים למשתמשיהם להשתמש בשירות global connect VPN  ללא הרשמה, הדבר היחיד שעליכם לעשות הוא רק להוריד אותו. 

פרט למאפיין החינמי והבטוח שלו, ל-iTop VPN יש פונקציות נוספות שיכולות להעניק למשתמשיהם נוחות רבה יותר. כגון פרטיות דפדפן, חיזוק אבטחה, חסימת מודעות, הגנת DNS, אתם יכולים לנצל את מלוא הפונקציות האלו כדי לסדר את בעיות הפרטיות שלכם, ולחסום מודעות לא רצויות לחווית משתמש טובה יותר.

מה תקבלו מ-iTop VPN?

פרטי ובטוח לשימושפרטיותכם תישאר 100% מוגנת כראוי. אף אחד לא יידע על היסטוריית הגלישה שלכם, אפילו לא ספק האינטרנט שלכם. לכן, אתם יכולים לגלוש איפה שאתם רוצים כאן. 

גישה חופשית לאינטרנט בחינם. iTop VPN הוא לגמרי בחינם. אתם יכולים להתחיל להשתמש ב- iTop VPN כבר עכשיו מבלי לשלם שקל אחד. עם iTop VPN, תוכלו לגלוש באינטרנט באופן חופשי ללא תשלום.

חיבור מהיר ויציבלמשתמשים רבים לא רק אכפת "אם VPN בטוחים" אלא גם אכפת להם מ-"VPN עם אינטרנט מהיר יותר". אם זה המקרה, אתם בהחלט צריכים ללכת עם iTop VPN. זהו אחד מה-VPN המהירים ביותר שתוכלו למצוא לשימוש.  

זמין למכשירים מרוביםiTop VPN תומך גם במכשירים רובים, כגון אנדרואיד, iOS, ומחשבים. אתם יכולים להשתמש בו על 5 מכשירים שאתם רוצים בלי שום בעיה. לכן, אתם בהחלט יכולים ללכת עליו. 


כיצד להשתמש ב-iTop VPN צעד אחר צעד במחשב האישי?

צעד 1: הורידו את iTop VPN מהאתר הרשמי.

צעד 2: פתחו את iTop VPN, הוא יראה את כתובת ה-IP האמיתית שלכם.

VPN זה בטוח.png

צעד 3: לחצו על "Connect" כדי להתחבר לשרת. כך תוכל להתחיל את העניינים. 

האם זה בטוח להשתמש ב-VPN.png

לעתים קרובות אנשים חושבים שאם הם רוצים VPN בטוח, הם צריכים לשלם על זה. לא צריך לשלם בשביל VPN בטוח. אתם בהחלט יכולים גם להוריד ולהשתמש בו בחינם. עם זאת, אם תלכו עם הגרסה בתשלום, תקבלו יותר אפשרויות. במקרה זה, הנה רשימה של VPNs בטוחים בתשלום. 

#1 Express VPN

Express VPN הוא VPN בתשלום שאפשר ללכת עליו. הוא עולה לכם $9.99 לחודש אם אתם הולכים על תוכנית תשלום של 6 חודשים. כאן תקבלו מיקומים לבחירה. שלא כמו VPNs אחרים בתשלום, כאן לא יהיו לכם תוכניות מרובות. יש לך רק תוכנית אחת לבחירה. זהו חיסרון שתתמודדו איתו כאן. 

מלבד זאת, ה-VPN מעולה. תקבלו אינטרנט מהיר יותר וכמובן, זהו VPN בטוח שאתם יכולים ללכת עליו. אנשים אוהבים את Express VPN בשל מספר רב יותר של שרתים ואינטרנט מהיר. עם זאת, אם אתם רוצים אותו רק מטעמי בטיחות, הוא יעלה לכם יותר. הוא מציע רק תוכנית תשלום אחת. 

#2 Nord VPN

ה-VPN השני שאתם יכול ללכת עליו הוא Nord VPN. Nord VPN הוא VPN בתשלום שבו לא תקבלו שום גרסה חינמית לניסיון. אם אתפ רוצים להשתמש בו, תצטרכו לשלם עבורו. עם זאת, אם יש לכם את התקציב ואתם רוצים לנסות אותו, אתם בהחלט יכול לעשות זאת. כאן תצטרכו לשלם מחיר הגון ולבחור את המנוי. זה יעלה לכם $11.95 לחודש. אם מדברים על בטיחות, ייתכן שעולה לכם השאלה "האם VPN זה בטוח?". התשובה היא כן. זהו VPN בטוח ולכן הוא מופיע ברשימה. בעיה אחת כאן היא שתצטרכו לשלם עליו. הוא אפילו יקר יותר מהאמור לעיל. 

מילים אחרונות

האם VPN זה בטוח? אולי קיבלתם את התשובה לאחר קריאת מאמר זה. שימוש ב-VPN היא פעילות בטוחה לכולם. אם אתם רוצה להשתמש ב-VPN כדי לגשת לאינטרנט מבלי לשלם, אתם יכול לבחור iTop VPN, שלא עולה לכם כלום ועובד מצוין לכל אחד. אם אתם רוצים, אתם יכולים בהחלט לשדרג אותו מאוחר יותר. 


Related Articles for Reference